Par mums

Paldies, ka apmeklējāt interneta e-veikalu www.kafijatev.lv!

Mēs esam cilvēki, kuri mīl aromātisku un kvalitatīvu kafiju, tāpēc izveidojām šo veikalu, kur pieejams viens no plašākajiem kafijas piedāvājumiem Latvijā.

Mēs varam lepoties ar vienu no plašākajiem kafijas preču sortimentiem Latvijā. Mūsu klienti novērtē to, ka piedāvājums regulāri mainās un vairākas reizes mēnesī saņemam dažādus jaunumus. Mēs nemitīgi attīstāmies un cenšamies arvien vairāk aktuālas preces iekļaut mūsu sortimentā. 

Uz doto brīdi mūsu mājas lapā ir pieejamas vairāk nekā 70 pozīcijas, kuras visas ir uz vietas, ar laiku plānojam piedāvāt mūsu klientiem līdz pat 200 pozīcijām, kā arī, lai samazinātu piegādes laiku, visas preces būs pieejamas mūsu veikalā, kā arī visas kafijas bildes atbilst produkta izskatam.

Tā kā mums ir regulāras piegādes, mēs nodrošinām pastāvīgu preču pieejamību, kā arī daudzām precēm piedāvājam vislabākās cenas Latvijā.

Ja ir kādas preces, kuras vēlaties iegādāties, bet tās nevarat atrast starp mūsu veikalā iekļautajām precēm, lūdzu rakstiet: info@kafijatev.lv, mēs Jums sagatavosim cenu piedāvājumu.

Izbaudiet iepirkšanos mūsu e-veikalā un preci saņemiet ar bezmaksas piegādi.

Visa kafija ir uz vietas, tas dod klientam saņemt kafiju pat tajā pašā dienā, kad veikts pasūtījums.

Bildes atbilst produktam, sadarbojamies ar labākajiem Eiropas ražotājiem un vairumtirgotājiem.